Založenie živnosti online, rýchlo a bez komplikácií

Vybavenie živnosti cez SLUPOD vám ušetrí čas, nervy aj peniaze. Vďaka automatizovaným procesom dokážeme vybaviť vaše objednávky za nízke ceny a so 100% správnosťou.

Chcem si založiť živnosť

Ako to celé funguje?

1. Vytvorenie objednávky

Kliknite na tlačidlo „Chcem si založiť živnosť“ a prevedieme vás v pár krokoch jednoduchým založením živnosti, ktoré zvládnete za pár minút. Do prehľadného formulára, ktorý sa objaví po od kliknutí vyplníte požadované údaje. Vyplnenie formulára trvá len 10 minút a potom kliknete na tlačidlo „Zaslať a zaplatiť”.

2. Platba

Po odoslaní vyplneného formulára zaplatíte objednávku spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Namiesto nákupu kolkov stačí využiť internet banking, platbu kartou alebo platbu cez QR kód.

3. Vypracovanie dokumentov

Po prijatí kompletnej objednávky (platby a formulára) vám do 30 minút vypracujeme žiadosť, ktorú vám následne pošleme na váš email. Ak tento časový limit nesplníme, vrátime vám peniaze. Žiadosť si vytlačíte, podpíšte a naskenovanú nám ju pošlete späť. Podnikať budete môcť už nasledujúci deň.

4. Vybavené

Ostáva len počkať, kým vám e-mailom zašleme vaše osvedčenie o živnostenskom oprávnení. Aby ste nemuseli riešiť naozaj nič, na záver ešte zabezpečíme aj ďalšiu komunikáciu so sociálnou poisťovňou a daňovým úradom úplne zadarmo.

Prečo využiť SLUPOD?

Sme najrýchlejší

Garantujeme vám vypracovať dokumenty do 30 minút, inak vám vrátime peniaze.

100% online

Ak si overíte svoj podpis sami, celý proces založenia S.R.O. môže prebehnúť 100% online.

Bezchybnosť

Vďaka využívaniu automatizovaných technológií dokáže SLUPOD vybaviť vaše objednávky za nízke ceny a so 100% správnosťou.

24/7 profesionálny prístup

Bezplatné poradenstvo počas celého procesu založenia SRO. Kontaktovať nás môžete 24/7. Pri spracúvaní vašich objednávok spolupracujeme s advokátskou kanceláriou.

Koľko vás to bude stáť?

Založenie živnosti cez SLUPOD

Cena je konečná, okrem správneho poplatku pre viazané / remeselné živnosti podľa tabuľky

29 €
Voľná živnosť 0 €
Viazaná živnosť 11 €
Remeselná živnosť 11 €