Zmeny v SRO online, pohodlne a bez komplikácií

Vykonajte zmeny v SRO cez SLUPOD a ušetrite si čas, nervy aj peniaze. Vyplňte jednoduchý formulár hotový za pár minút a my vďaka automatizovaným procesom vybavíme vašu objednávku rýchlo, so 100% správnosťou a za nízku cenu.

Ako to celé funguje?

1. Vytvorenie objednávky

Kliknite na tlačidlo „Chcem zmeny v SRO“ a vytvorte si objednávku cez nižšie uvedený formulár. Obratom vás kontaktujeme a vypýtame si od vás potrebné údaje na vykonanie zmien v SRO.

2. Platba

Ak potrebujete urobiť viac zmien súčasne, všetky spolu ich máte za 109 €. Pokiaľ je súčasťou zmien aj prevod obchodného podielu, konečná cena je 171 €. Po odoslaní vyplneného formulára zaplatíte objednávku spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Namiesto nákupu kolkov stačí využiť internet banking, platbu kartou alebo platbu cez QR kód. Ceny sú vrátane súdnych poplatkov.

3. Vypracovanie a podpis dokumentov

Po prijatí úplnej objednávky vám vypracujeme do 30 minút dokumentáciu, ktorú zašleme na váš e-mail a podpíšte podľa inštrukcií. Ak tento časový limit nesplníme, vrátime vám peniaze.

4. Vybavené

Všetko ostatné (podanie návrhu na zápis zmeny v OR SR a ďalšiu komunikáciu s úradmi) vybavíme za vás. O zápise zmeny vo vašej firme vás budeme informovať e-mailom, v ktorom vám súčasne zašleme potvrdenie o vykonaní zápisu zmeny do obchodného registra.

Prečo využiť SLUPOD?

Sme najrýchlejší

Garantujeme vám vypracovať dokumenty do 30 minút, inak vám vrátime peniaze.

100% online

Ak si overíte svoj podpis sami, celý proces založenia S.R.O. môže prebehnúť 100% online.

Bezchybnosť

Vďaka využívaniu automatizovaných technológií dokáže SLUPOD vybaviť vaše objednávky za nízke ceny a so 100% správnosťou.

24/7 profesionálny prístup

Bezplatné poradenstvo počas celého procesu založenia SRO. Kontaktovať nás môžete 24/7. Pri spracúvaní vašich objednávok spolupracujeme s advokátskou kanceláriou.