Zápis rodného čísla do obchodnéhoregistra

Ak ste previedli obchodný podielu alebo sa zmenilo skutočné vlastníctvo vašej firmy, nezabudnite obchodnému registru nahlásiť údaje o aktuálnom konečnom užívateľovi výhod. Cez SLUPOD to zvládnete, online, rýchlo, správne a za nízku cenu.

Do 30. septembra 2022 musí mať každá spoločnosť zapísané v obchodnom registri rodné čísla, dátumy narodenia, prípadne IČO všetkých spoločníkov. Tieto údaje predtým nebolo potrebné zapisovať. Cez SLUPOD to zvládnete jednoducho, rýchlo, správne a za nízku cenu.

Pre istotu si skontrolujte firemnú e-schránku na slovensko.sk, či ste náhodou nedostali výzvu od štátu na zápis rodného čísla spoločníka SRO do obch. registra.

Viac informácii

Ako to celé funguje?

1. Vytvorenie objednávky

Kliknite na tlačidlo „Chcem zapísať RČ“ a vytvorte si objednávku cez nižšie uvedený formulár. Obratom vás kontaktujeme a vypýtame si od vás potrebné údaje zápis rodného čísla do obchodného registra.

2. Platba

Po odoslaní vyplneného formulára zaplatíte objednávku spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Namiesto nákupu kolkov stačí využiť internet banking, platbu kartou alebo platbu cez QR kód.

3. Vypracovanie dokumentov

Po prijatí kompletnej a správne vyplnenej objednávky vám garantujeme do 30 minút vypracovať dokumentáciu, ktorú zašleme na váš e-mail na kontrolu a podpis. Následne zabezpečíme zápis RČ do OR.

4. Hotovo

O úspešnom dokončení zápisu rodného čísla do obchodného registra vás budeme informovať emailom.

Prečo zápis
RČ do OR cez SLUPOD?

Garancia rýchlosti

Garantujeme vám vypracovanie a zaslanie dokumentov do 30 minút od odoslania úplnej objednávky. V opačnom prípade vám vrátime peniaze.

100% online

Celý proces zápisu KUV do OR prebehne 100% online a tým eliminujete riziko nákazy súvisiace s COVID-19.

Bezchybnosť

Vďaka automatizovaným procesom vieme poskytovať naše služby za nízke ceny a so 100% správnosťou.

24/7 profesionálny prístup

Bezplatné poradenstvo pre zápis rodného čísla do OR, 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Pri spracúvaní vašich objednávok spolupracujeme s advokátskou kanceláriou.

Koľko vás
to bude stáť?

Zápis RČ do OR cez SLUPOD

Cena je konečná, vrátane poplatkov a zahŕňa nasledovné:

39 €
1. Poradenstvo počas celého procesu zápisu RČ do OR
2. Vypracovanie dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou
3. Vyplnenie príslušného formuláru pre obchodný register

Objednávkový formulár